Leasing Manager

Lokalita: Praha
Obor: Stavebnictví & Real Estate
Datum: 10.05.2018

Pro našeho klienta, developerskou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Leasing manager. Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni. Občasné cestování v rámci Evropy.

Role:

Vaším úkolem bude:

  • Plnění leasingové strategie.
  • Proaktivní vyhledávání potenciálních klientů.
  • Proaktivní budování a udržování vztahů se současnými a potenciálními klienty, stejně jako s poradci klientů.
  • Provádění prohlídek prostor dle leasingové strategie.
  • Příprava a vyjednávání komerčních nabídek v souladu se strategií jednotlivých projektů a v koordinaci se Senior Leasing manažery.
  • Příprava a vyjednávání komerčních aspektů nájemních smluv. Koordinace přípravy a vyjednávání celkové právní dokumentace ve spolupráci s interním anebo externím právním zástupcem.
  • Asistence při tvorbě leasingové strategie a při procesování marketingových materiálů pro jednotlivé projekty.
  • Asistence při komunikaci mezi klientem a stavebním manažerem pro fit out při výstavbě prostor.
  • Ve spolupráci s Asset manažerem zodpovědnost za sledování a projednání nájemních vztahů se současnými klienty.
  • Pravidelný reporting a udržování formální databáze klientů – CRM sytému.
  • Sledování aktuálních trendů, trhu a projektů konkurence v oboru.
  • Koordinace jednotlivých úkolů svěřených interním anebo externím dodavatelem.
  • Příprava různých ad hoc reportů dle pokynů primárně nadřízeného.
  • Plnění dalších operativních úkolů dle pokynů primárního nadřízeného.

Požadavky:

Požadavky:

  • Zkušenosti v oblasti pronájmu nemovitostí nebytového charakteru, kancelářských prostor
  • Výhodou jsou navíc zkušenosti v oblasti Asset managementu a Property managementu
  • Znalost AJ na pokročilé komunikativní úrovni
  • Znalost práce v prostředí MS Office
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Schopnost vést jednání s klienty
  • Týmovou spolupráci

Nabízíme skvělé pracovní zkušenosti z renomované developerské společnosti, možnost kariérního rozvoje, motivující finanční ohodnocení včetně bonusů, pracoviště v centru Prahy. Nástup možný ihned.

ID nabídky: 0949