Project Manager

Lokalita: Praha
Obor: Stavebnictví & Real Estate
Datum: 04.07.2017

Pro dynamickou developerskou společnost hledáme zkušeného Project managera se zkušeností na rezidenčních projektech. Očekává se efektivní zajištění přípravy staveb a vedení realizace bytových projektů. Tato pozice je vhodná i pro kandidáty z dodavatelských společností, kteří mají zájem posunout se dál a začít práci v developmentu.

Role:

Pracovní náplň / odpovědnosti / kompetence:

Samostatné komplexní řízení developerského, rezidenčního svěřeného projektu(ů) od fáze zadání po fázi předání k prodeji.

Hlavní úkoly:

-        Vyhodnocení příležitosti a záměru

-        Zadání projektu (standardy, parametry, limity)

-        Organizace výběrových řízení

-        Koordinace získávání nezbytných povolení k realizaci záměru

-        Vedení realizace projektu

-        Dokončení a předání projektu

-        Revize rozpočtů, harmonogramů

Interakce, kooperace v rámci skupiny:

-        Spolupráce s ostatními odděleními

-        Řízení externího týmu TDI, Cost Management

Podpůrné a související úkoly:

-        Document management (řešení smluvních vztahů, řízení dokumentace stavby)

-        Plánování a rozpočty (sestavování rozpočtů v různých fázích projektu)

-        Kontrola výstupu dodavatelů (soulad se zadáním, korekce práce projektanta, kontrola práce dodavatelů stavby atd.)

-        Navrhování a vyhodnocování alternativních řešení, value engineering

-        Implementace nových technologií a poznatků

-        Vyhodnocování výběrových řízení

-        Administrativa související s přípravou projektu

Požadavky:

Požadavky:

-        Vzdělání: VŠ, stavební fakulta / fakulta architektury

-        Praxe: minimálně 5 let, prokazatelně dokončené dva rezidenční projekty

-        Orientace v procesu přípravy a realizace developerských projektů

-        Schopnost najít řešení, dotáhnout zadané úkoly do úspěšného konce

-        Odolný stresu, zodpovědnost, samostatnost v plnění úkolů, teamový hráč

-        Flexibilita, etická integrita

-        Organizační schopnosti, schopnost řídit team, ochota učit se nové věci

-        Anglický a/nebo další cizí jazyk výhodou

Nabízíme:

-        atraktivní práci v dynamické, rozvíjející se firmě

-        mladý a přátelský pracovní kolektiv

-        zajímavé finanční ohodnocení, výhody

-        práce na zajímavém projektu s jedinečnými vlastnostmi

-        místo výkonu práce Praha

ID nabídky: 0796