Technický manažer

Lokalita: Praha
Obor: Stavebnictví & Real Estate
Datum: 12.10.2018

Pro majitele nákupních center v Praze a Plzni hledáme Technického manažera. Hledáme kandidáta, který je flexibilní, komunikativní, rozhodný, technicky zdatný s velmi dobrou znalostí anglického jazyka.

Role:

Náplň práce zahrnuje:

  • Navrhuje řediteli centra krátkodobý a dlouhodobý plán údržby a/nebo renovace centra. Připravuje ve spolupráci s ředitelem centra několikaletý plán prací včetně rozpočtů na tyto práce (CAPEX). Zajišťuje čerpání těchto rozpočtů a provádí kontrolu (v SAP) fakturace dodavatelů. Odůvodňuje výdaje nad schválený rozpočet.
  • Koordinuje činnosti veškerých externích organizací zajišťující technické služby pro provoz centra (zejména úklid, údržba a ostraha).
  • Vypisuje výběrová řízení pro externí organizace zajišťující technické služby pro provoz centra nejdéle po 3 letech.
  • Samostatně vede jednání s externími dodavateli o předmětu jejich plnění.
  • Vedení evidence veškeré projektové, stavební a technické dokumentace centra, zajišťuje evidenci všech změn a úprav v dokumentaci současného stavu.
  • Zajišťuje včasné a řádné vypracování veškerých revizních zpráv a zkoušek technologických zařízení centra a jejich případné předávání orgánům státní správy.
  • Sjednává optimální dodávky energií a placení záloh, diagramů, režimu apod. vždy s ohledem na maximální efektivitu a hospodárnost sjednaného plnění.
  • Zajišťuje podklady pro řádnou přefakturaci spotřeby médií nájemcům centra.
  • Koordinuje realizaci stavebních prací v nájemních prostorách. Eviduje potřebné atesty a revize v prostorách nájmu.

Požadavky:

Kvalifikační předpoklady

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici
  • Angličtina na úrovni B2 (denní komunikace)
  • Schopnost vést a koordinovat dodavatele údržby, úklidu a ostrahy
  • Zkušenost s vyjednáváním s obchodními partnery včetně výběrových řízení
  • Zkušenost se systémem SAP výhodou
  • Pokročilou znalost MS Office (zejména MS Excel) a základy práce s Autocad
  • Znalost projektového řízení

Zaměstnanecké výhody a benefity

  • Příjemné pracovní prostředí a přátelskou atmosféru
  • Odborné vzdělávání a jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny sick day
  • Stravenky 90 Kč a příspěvek na sport a kulturu 1.000 Kč / měs.
  • Penzijní připojištění po roce zaměstnání ve výši 3% hrubého platu
  • Občerstvení na pracovišti včetně denně čerstvého ovoce

ID nabídky: 1004