Asistent/ka generálního ředitele

Lokalita: Praha
Obor: Office support & Admin
Datum: 01.06.2018

Pro našeho klienta, významný hotelový řetězec sídlící na Praze 9, hledáme vhodného kandidáta na pozici Asistent/ka pro anglicky hovořícího výkonného ředitele

Role:

Náplň práce:

  • organizace kalendáře
  • follow up na úkoly zadané výkonným ředitelem jeho podřízeným
  • rezervace hotelů a letenek
  • archivace dokumentů
  • překlady čj – aj, aj – čj
  • komunikace napříč spolčností, partnery, státními institucemi
  • administrativní podpora ostatním managerům

Požadavky:

Požadujeme:

  • zkušenosti na stejné nebo obdobné pozici
  • VŠ, SŠ vzdělání
  • výborná znalost anglického jazyka
  • multitasking
  • komunikační a organizační dovednosti
  • otevřenost a upřímnost
  • odolnost vůči stresu
  • příjemné a profesionální vystupování

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • denní využití anglického jazyka
  • různorodou/samostatnou pracovní náplň
  • možnost osobního i profesního růstu
  • širokou škálu benefitů (stravování, slevy na služby hotelu, příspěvky na připojištění...)
  • pracoviště na Praze 9

Nástup: ideálně ihned, dohodou

ID nabídky: 0965