Asistentka s NJ

Lokalita: Praha
Obor: Office support & Admin
Datum: 16.11.2018

Pro našeho klienta, českou advokátní kancelář se zahraniční klientelou, hledáme spolehlivou kandidátku/kandidáta s dobrou znalostí německého jazyka.

Role:

Náplň práce:

  • administrativní podpora týmu právníků
  • příprava/úprava dokumentů
  • komunikace s klienty, státními institucemi
  • příprava podkladů k fakturaci
  • organizační záležitosti – vedení diáře, příprava meetingů, služebních cest

Požadavky:

Požadujeme:

  • ukončené minimálně SŠ vzdělání
  • výbornou znalost českého jazyka (rodilý mluvčí)
  • dobrou znalost německého jazyka
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • dobrou znalost práce na PC - Word, Excel, PowerPoint, Outlook
  • samostatnost, pečlivost
  • praxe na obdobné pozici vítána

Nabízíme:

  • zázemí renomované společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení a benefit
  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy

Nástup:

  • ideálně ihned/dle dohody

ID nabídky: 0960