Vedoucí Týmu pro podporu advokátů

Lokalita: Praha
Obor: Office support & Admin
Datum: 03.05.2018

Pro našeho klienta, středně velkou, českou advokátní kancelář, hledáme Vedoucího týmu asistentů a studentů, jejichž pracovní náplní je podpora koncipientů a advokátů.

Role:

Náplň práce:

  • evidence/správa procesních řízení, hlídaní/dodržování lhůt
  • komunikace se soudy, soudními exekutory, případně zajišťování informacích na úřadech, komunikace s klientem či protistranou
  • správa přehledu plných mocí (elektronická a písemná)
  • organizace schůzek
  • zajišťování hladkého chodu správy pohledávek + pravidelné reporty klientům, zpracování příchozí a odchozí korespondence
  • administrativní podpora činnosti advokátů a advokátních koncipientů
  • příprava jednoduchých právních podání

Požadavky:

Požadujeme:

  • středoškolské /vysokoškolské vzdělání
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, vysokou spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost
  • vynikající znalost práce s PC
  • výbornou znalost českého jazyka
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • předchozí praxe v advokátní kanceláří, schopnost připravovat základní právní dokumenty, zkušenost při komunikaci se soudy -  velkou výhodou

Nabízíme:

  • zodpovědnou práci v centru Prahy
  • široká škála firemních benefitů – stravenky, sick days, teambuldingy, zvyšující se počet dní dovolené
  • přátelský kolektiv stabilní poradenské skupiny

Nástup:

ihned / dohodou

ID nabídky: 0942