Recepční/Asistentka

Lokalita: Praha
Obor: Office support & Admin
Datum: 13.04.2018

Pro našeho klienta, středně velkou, českou advokátní kancelář, hledáme příjemnou, komunikativní, proaktivní a reprezentativní posilu týmu na pozici Asistentka/Recepční.

Role:

Pracovní náplň:

  • organizace chodu recepce a správa jednacích místností,
  • administrativní podpora advokátů (úprava právních dokumentů)
  • datové schránky, pošta, telefonáty, sjednávání schůzek

Požadavky:

Požadavky, předpoklady:

  • ukončení SŠ/VŠ vzdělání
  • ochota, proaktivita, příjemné a reprezentativní vystupování, spolehlivost, loajalita
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • předchozí praxe na pozici recepční či asistentky vítána
  • uživatelská znalost MS Office
  • komunikativní znalost AJ

Nabízíme:

  • různorodou práci v centru Prahy
  • přátelský kolektiv
  • širokou škálu firemních benefitů – stravenky, sick days, teambuildings

Nástup:

  • ihned/dohodou

ID nabídky: 0940