Asistentka, denní využití NJ

Lokalita: Praha
Obor: Office support & Admin
Datum: 03.04.2018

Pro našeho klienta, mezinárodní developerskou společnost, hledáme administrativní podporu jednatele společnosti (denní využití NJ) a jeho týmu.

Role:

Popis pozice:

  • administrativní podpora německy hovořícího jednatele společnosti (tabulky, přehledy, letenky, ubytování, sjednávání schůzek, organizační záležitosti)
  • podpora týmu designer, architektů  (organizační záležitosti, reporty, HR agenda)

Požadavky:

Požadavky:

  • velmi dobrá  znalost německého jazyka
  • alespoň minimální znalost anglického jazyka
  • předchozí praxe v administrativě podmínkou
  • velmi dobrá znalost práce na PC
  • dobré organizační schopnosti, proaktivita

Nabízíme:

  • zajímavou, různorodou práci
  • denní využití německého jazyka s rodilým mluvčím
  • spolupodílení se na zajímavých projektech
  • možnost osobního i profesního rozvoje

ID nabídky: 0934