Executive assistant/PA

Lokalita: Praha
Obor: Office support & Admin
Datum: 14.03.2018

Pro našeho klienta, mezinárodní developerskou společnost, sídlící v centru Prahy hledáme Executive assistant/PA  s výbornou znalostí anglického jazyka, dobrými organizačními dovednostmi a odolností vůči stresu.

Role:

Náplň práce:

  • podpora člena vedení společnosti hovořícího anglicky
  • příprava a organizace jednání, podkladů pro jednání
  • aranžování zahraničních cest a ubytování
  • podpora člena vedení v oblasti personalistiky
  • osobní agenda

Požadavky:

Požadavky:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • výborná znalost českého i anglického jazyka
  • víceletá praxe na asistentské pozici podmínkou
  • organizační dovednosti, stresu odolnost, flexibilita, proaktivita

Nabízíme:

  • zajímavou, různorodou, rozmanitou práci s denním využitím anglického jazyka
  • příjemné, moderní pracoviště v centru Prahy
  • velice zajímavé finanční ohodnocení a širokou škálu benefitů

Nástup:

  • co nejdříve/dle dohody

ID nabídky: 0926