Receptionist

Lokalita: Praha
Obor: Office support & Admin
Datum: 03.01.2018

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní advokátní kancelář v centru Prahy, hledáme spolehlivou, organizačně schopnou a komunikativní recepční s reprezentativním vzhledem a vystupováním.

Role:

Náplň práce:

Zajištění plynulého chodu recepce rozvrženého na 2 směny v časovém rozmezí 7:30  - 20:00 a to zejména:

  • přepojování telefonických hovorů v českém a anglickém jazyce

  • zpracování pošty

  • uvádění návštěv

  • komunikace s dodavateli

  • objednávky občerstvení a kancelářských potřeb

  • komunikace s klienty

  • příprava zasedacích místností

  • administrativní podpora týmu

  • práce s rezervačním systémem zasedacích místností a správa docházky zaměstnanců

Požadavky:

Požadavky:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou (vhodné i pro absolventy)
  • Výborná znalost českého a anglického jazyka – slovem i písmem
  • Reprezentativní a profesionální vystupování

  • Komunikativní a přátelská osobnost
  • Dobré organizační schopnosti

  • Znalost MS Office (Outlook, Word, Excel)

Nabízíme:

  • možnost profesního růstu

  • motivační platové ohodnocení, 20 - 25 tis/měsíc
  • zajímavé benefity

  • moderní a příjemné pracovní prostředí v centru Prahy

  • přátelský kolektiv

Nástup:

Únor 2018

ID nabídky: 0895