Recepční/Asistentka s denním využitím AJ

Lokalita: Praha
Obor: Office support & Admin
Datum: 08.12.2017

Pro významnou mezinárodní společnost hledáme vhodnou kandidátku na pozici RECEPČNÍ / ASISTENTKA

Role:

Pracovní náplň:

  • přepojování telefonických hovorů v českém a anglickém jazyce
  • zpracování pošty
  • uvádění návštěv

  • objednávky občerstvení a kancelářských potřeb
  • komunikace s klienty, jak v českém, tak anglickém jazyce
  • příprava zasedacích místností

  • administrativní podpora týmu

  • práce s rezervačním systémem zasedacích místností a správa docházky zaměstnanců
  • rezervace hotelů a letenek

Požadavky:

Požadujeme:

  • ukončené SŠ/ VŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • reprezentativní vystupování
  • výborné organizační a komunikační dovednosti
  • samostatnost, spolehlivost, proaktivní přístup

Nabízíme:

  • příjemný kolektiv a pracovní prostředí
  • zajímavé platové ohodnocení
  • balíček benefitů

Datum nástupu:

ihned

Pokud si myslíte, že právě Vy jste vhodnou kandidátkou/kandidátem na tuto pozici, zašlete svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s Vaší fotografií ve formátu MS Word.

ID nabídky: 0875