Asistentka do fit-out/architektonické kanceláře

Lokalita: Praha
Obor: Office support & Admin
Datum: 03.11.2017

Pro našeho klienta,  dynamickou společnost, sídlíce na Praze 4,  hledáme vhodnou kandidátku na pozici asistentky, která bude pravou rukou malého týmu obchodních zástupců.

Role:

Popis pozice:

Administrativní podpora 3 členného obchodního týmu

Zakládání a příprava smluv a zadávání dat do PC

Příprava podkladů pro obchodní jednání, zápisy z porad a jednání, kontrolních dnů

Spravování interního systému

Komunikace s klienty

Požadavky:

Požadujeme:

SŠ nebo VŠ (stavebního či technický směr výhodou)

Dobrou znalost Microsoft Office  (Excel, Word, PowerPoint)

Aktivní přístup k práci

Organizační a komunikační dovednosti
Aktivní znalost anglického jazyka
ŘP sk. B výhodou

Samostatný a zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, flexibilita

Nabízíme:

Odpovídající platové ohodnocení
Širokou škálu benefitů – masáže, firemní snídaně, příležitostná Home Office , Sick Days, Teambuildings

Neformální firemní kulturu a mladý kolektiv

Dlouhodobou perspektivu

Možnost kariérního růstu

Nástup:

Ihned/dle dohody

ID nabídky: 0865