Executive assistant

Lokalita: Praha
Obor: Office support & Admin
Datum: 18.10.2017

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní investiční společnost, sídlící v Praze, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Executive assistant.

Role:

Náplň práce:

  • administrativní podpora člena TOP managementu (příprava dokumentů, reportů, prezentací) a příležitostná podpora dalších členů TOP managementu
  • vedení a organizace diáře, meetingů
  • zajištění ubytování, letenek
  • osobní agenda

Požadavky:

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • výborný znalost českého jazyka (rodilý mluvčí)
  • dobrá znalost anglického jazyka
  • předchozí praxe na asistentské pozici, nejlépe asistentky TOP managementu, podmínkou
  • výborná znalost práce na PC (MS Office)
  • dobré organizační schopnosti
  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, loajalita

Nabízíme:

  • práci v příjemném kolektivu stabilní, seriózní,  společnosti
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • širokou škálu benefitů
ID nabídky: 0852