Odborný asistent/ka právního oddělení

Lokalita: Praha
Obor: Office support & Admin
Datum: 08.08.2017

Pro našeho klienta, významnou developerskou společnost, hledáme absolventa VŠ na pozici Odborný asistent/ka právního oddělení.

 Nabízíme:

  • perspektivní práci a zázemí v prosperující, dynamické společnosti s mezinárodní klientelou
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • možnost seberealizace
  • dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a bonusy

Role:

Náplň práce:

  • podpora při přípravě smluv a jiných právních dokumentů
  • korektura právních dokumentů (česky, anglicky)
  • komunikace s  českými úřady, notáři a překladateli v souvislosti s právními transakcemi a soudními spory
  • rešerše

Požadavky:

Požadavky:

  • absolvované vysokoškolské studium – právní zaměření, případně ekonomické zaměření
  • předchozí pracovní zkušenost na pozici paralegal velkou výhodou
  • znalost práva podmínkou
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem, právní terminologie velkou výhodou
  • výborné komunikační a prezentační schopnosti
  • týmový duch, samostatnost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem, proaktivita

Nástup: ihned nebo dohodou.

ID nabídky: 0810