Asistentka TOP Managementu

Lokalita: Praha
Obor: Office support & Admin
Datum: 28.04.2017

Pro našeho klienta, významnou investiční společnost, hledáme komunikativní, organizačně schopnou, precizní, zodpovědnou asistentku s minimálně komunikativní znalostí anglického jazyka.

Role:

Náplň práce:

  • podpora TOP managementu
  • běžná administrativní agenda – organizace pracovních cest, meetingů, zajištění letenek
  • správa Outlook kalendáře
  • příprava prezentací

Požadavky:

Požadavky:

  • středoškolské či vysokoškolské vzdělání
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni slovem i písmem (úroveň B2)
  • předchozí praxe na obdobné pozici cca 2 – 3 roky
  • výborná znalost práce na PC – Word Excel, Power Point
  • dobré organizační schopnosti
  • příjemné vystupování, komunikativnost
  • pečlivost, spolehlivost,

Nabízíme:

  • motivující  finanční hodnocení
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • příjemné pracovní prostředí

Nástup:

Ihned/dohodou

Pokud si myslíte, že právě Vy jste vhodným kandidátem na tuto pozici, zašlete, prosím, svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce ve formátu MS Word.

ID nabídky: 0742