Recepční s výbornou znalostí AJ

Lokalita: Praha
Obor: Office support & Admin
Datum: 26.10.2018

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní advokátní kancelář v centru Prahy, hledáme spolehlivou, organizačně schopnou a komunikativní kandidátku na pozici recepční s reprezentativním vzhledem a vystupováním.

Role:

Náplň práce:

Zajištění plynulého chodu recepce, zejména:

  • přepojování telefonických hovorů v českém a anglickém jazyce

  • zpracování pošty

  • uvádění návštěv

  • komunikace s dodavateli

  • objednávky občerstvení a kancelářských potřeb

  • komunikace s klienty

  • příprava zasedacích místností

  • administrativní podpora týmu

  • práce s rezervačním systémem zasedacích místností a správa docházky zaměstnanců

  • rezervace hotelů a letenek

Požadavky:

Požadavky:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

  • Výborná znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího
  • výborná znalost anglického jazyka – ideálně C1
  • reprezentativní a profesionální vystupování

  • komunikativní a přátelská osobnost
  • dobré organizační schopnosti

  • znalost MS Office (Outlook, Word, Excel)

  • zkušenosti z mezinárodní společnosti či advokátní kanceláře výhodou

Nabízíme:

  • možnost profesního růstu

  • zajímavé platové ohodnocení

  • široká škála firemních benefitů

  • moderní a příjemné pracovní prostředí v centru Prahy

  • přátelský kolektiv

Nástup:

ihned nebo dle dohody

ID nabídky: 1010