HR MANAGER

Lokalita: Praha
Obor: Personalistika
Datum: 15.03.2018

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní advokátní kancelář, hledáme kandidáta/kandidátku s výbornou znalostí AJ (C1) a praxí v HR na pozici HR MANAGER.

Role:

Pracovní náplň:

  • nábor nových zaměstnanců
  • spolupráce s personálními agenturami
  • propagace společnosti na různých job portálech, veletrzích práce, studentských veletrzích
  • příprava pracovních smluv a smluv pro externí spolupracovníky
  • spolupráce s externí mzdovou účtárnou (podklady pro mzdy)
  • podpora při nalodění nového zaměstnance
  • organizace školení, tréningů
  • spolupráce s Office managerkou a denní komunikace s partnery společnosti (v AJ)
  • účast na pravidelných firemních jednáních
  • sledování trendů v oblasti firemních benefitů, případné zavedení
  • příprava HR reportů
  • příprava HR budgetu

Požadavky:

Požadavky:

  • VŠ vzdělání
  • výborná znalost českého a anglického jazyka
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • samostatnost, flexibilita, proaktivita, ochota

Nabízíme:

  • zajímavou práci v mezinárodní společnosti (denní využití AJ) v centru Prahy
  • širokou škálu benefitů
  • zajímavé finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností

Nástup:

  • ihned/dohodou

ID nabídky: 0929