HR specialista

Lokalita: Praha
Obor: Personalistika
Datum: 07.12.2017

Pro našeho klienta, investiční společnost sídlící v centru Prahy, hledáme vhodného kandidáta na pozici HR specialista.

Role:

Náplň práce:

  • Vedení personální evidence, příprava dokumentů, nábor zaměstnanců, komunikace s agenturami, vedení pohovorů
  • Zajištění školení, lékařských prohlídek, koordinace vzdělávacích aktivit
  • Správa zaměstnaneckých benefitů, aktualizace směrnic/interních dokumentů v HR oblasti, správa HR internetových stránek

Požadavky:

Požadavky:

  • Prokazatelné zkušenosti v oblasti HR
  • Komunikativní znalost angličtiny B1/B2
  • Dobré komunikační a organizační dovednosti
  • Schopnosti multi-taskingu
  • Výborná znalost práce na PC

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem + roční bonusy
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • 25 dní dovolené

ID nabídky: 0880