Legal a compliance officer

Lokalita: Praha
Obor: Právo
Datum: 08.08.2017

Pro našeho klienta,  společnost poskytující  rozsáhlé služby v oblasti profesionální správy fondů, hledáme  vhodného kandidáta/ku na pozici Legal a compliance officer.

Role:

Náplň práce:

  • zajištění souladu procesů a vnitřních předpisů společnosti s právními předpisy (vyhodnocování compliance rizik, nastavení distribuce, přeshraniční nabízení atd.);
  • zajištění AML a procesu vstupu / výstupu investorů, hodnotící zprávy
  • právní záležitosti ve vztahu s financujícími bankami
  • komunikace s dohledovými orgány re. zakládání/rušení AIF
  • zajištění informační povinnosti vůči dohledovým orgánům dle ZISIF
  • compliance reporting;
  • právní a compliance podpora ostatním útvarům v rámci investiční
  • příprava a koordinace transakčních procesů – příprava smluv, právní due dilligence investičních projektů,
  • monitoring legislativy, zejména oblasti finančních trhů a strukturálních fondů zejména v rámci EU (
  • pravidelná školení zaměstnanců v oblasti regulatoriky a AML.

Požadavky:

Požadavky:

  • VŠ vzdělání v oboru právo
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • výborné komunikační a prezentační schopnosti

  • praktický a pozitivní přístup k řešení problémů
  • týmový duch
  • samostatnost

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení dle zkušeností, znalostí a dovedností
  • zajímavou práci v příjemném kolektivu

Datum nástupu:

 dle dohody

ID nabídky: 0821