HR logo

Koncipient/ka – energetika/M&A

Lokalita: Praha
Obor: Právo
Datum: 28.04.2017
Společnost:

 

Pro našeho významného klienta, mezinárodní advokátní kancelář v centru Prahy, obsazujeme koncipientskou pozici se zaměřením na oblast energetického práva, regulatoriky a corporate/M&A.

 

Role:

 

Vaší náplní práce na této pozici bude příprava rešerší z oblasti energetiky, obnovitelných zdrojů, dotací, regulatoriky či související problematiky (např. trading), dále revize smluv, podílení se na přípravě článků a memorand pro klienty, ale i spolupráce na interním know-how a článcích.

 

Požadavky:

 

Od Vás očekáváme dokončené vzdělání na právnické fakultě v ČR, praxi maximálně tři roky (ideálně cca rok) v advokátní kanceláři v oddělení corporate/energy, na straně regulátora či jako inhouse lawyer v oblasti energetiky. Výborná angličtina v písemné i mluvené formě je nutností (ideálně podpořená zahraničním pobytem či stáží např. v PG Energy u Evropské Komise). Dále oceníme zájem o obor, pečlivost a smysl pro detail, výborné analytické myšlení, selský rozum, schopnost pracovat s velkým množstvím zdrojů, silný český i anglický písemný projev, přátelskou osobnost.

 

Nabízíme zázemí mezinárodní advokátní kanceláře s propracovaným systémem vzdělávání, možností zahraničních kurzů/secondmentů, bohatou nabídkou benefitů, přátelským kolektivem, prací pro zajímavé klienty a významné hráče na českém i mezinárodním trhu.

 

Pozice je vhodná i pro absolventy s praxí na relevantní studentské pozici.

 

Nástup: léto 2017 nebo dohodou

 

ID nabídky: 0769

Reagovat | Doporučit | Zpět na výpis pracovních míst | print