Podnikový právník junior – české a mezinárodní právo

Lokalita: Praha
Obor: Právo
Datum: 29.11.2018

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti financí, hledáme novou juniorní posilu do interního právního oddělení.

Náplň práce:

Na této pozici budete součástí týmu zodpovědného za přípravu, vyjednávání a koordinaci úvěrových smluv, to vše s mezinárodním přesahem. Vaší náplní práce budou odborné rešerše z českého i mezinárodního práva, spolupráce s kolegy na transakcích a projektech v oblasti financování, kapitálových trhů, restrukturalizací, fúzí a akvizic.

Jedná se o náročnou a velmi zajímavou transakční práci s každodenním využitím anglického jazyka a perspektivou růstu i možného cestování do mimoevropských a asijských zemí v budoucnu.

Role:

Nabízíme:

 Moderní kanceláře v Praze, mladý a příjemný kolektiv, zajímavé benefity, perspektiva růstu a rozvoje, zázemí mezinárodní společnosti, denní využití cizích jazyků, práce stylem projektového managementu (osobní zodpovědnost za mezinárodní projekt a komunikace se zahraničními Legal Counsels), spolupráci se zkušenými kolegy z různých oblastí práva i businessu.

Nástup:Dohodou

V případě zájmu či bližších informací prosím zašlete své cv v anglickém jazyce či mne neváhejte kontaktovat.

Požadavky:

Požadujeme:

  • ukončené právní vzdělání na některé z českých právnických fakult
  • praxe při studiu či maximálně 1,5 roku po studiu v mezinárodní advokátní kanceláři, popř. velké české advokátní kanceláři, a to nejlépe v oblasti finančního práva/bankovnictví/kapitálových trhů/insolvencí/M&A
  • výhodou zkušenost s přípravou úvěrové a zajišťovací dokumentace a znalost či povědomí o LMA standardech
  • výborná znalost anglického jazyka (včetně právní terminologie) slovem i písmem, podmínkou je studijní pobyt či pracovní zkušenost ze zahraničí, znalost dalšího jazyka vítána (např. ruština)
  • výborné stylistické schopnosti, analytické myšlení
  • přátelská osobnost se zájmem se dále vzdělávat a rozvíjet
  • samostatnost, zodpovědnost
  • pečlivost, smysl pro detail, strukturovaný písemný projev
  • výborné prezentační, komunikační a vyjednávací schopnosti

ID nabídky: 1021