Sales Coordinator/ Key Account manager

Lokalita: Praha
Obor: Bankovnictví & Finance & Účetnictví
Datum: 14.03.2018

Pro našeho klienta, investiční společnost, hledáme nového zkušeného kolegu/ kolegyni na pozici Sales Coordinator/ Key Account manager.

Role:

Popis pozice:

-        koordinace obchodních vztahů s jednotlivými českými a zahraničními IZ a o.c.p. a institucionálními klienty;

-        nabízení investic (zasmluvnění produktů) v rámci jednotlivých IZ a o.c.p. a komunikace relevantních informací týkající se nabízení investičních fondů (aktiva, výkonnost, poplatky);

-        organizace školení nabízených produktů a poskytování komplexní podpory prodeje;

-        koordinace interních procesů v rámci nabízení investičních fondů (úpis, settlement, konfirmace, custody, SW);

-        odpovědnost za zajištění, distribuci a update všech adekvátních dokumentů souvisejících s prodejem a nabízením investic;

-        spolupráce na marketingu jednotlivých fondů (propagační materiály, investorské konf.)

-        zpracování benchmarkových analýz trhu s investičními nástroji;

-        zodpovědnost za řešení stížností investorů, reklamací , technických dotazů atd.

Požadavky:

Požadavky:

-        VŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru

-        předešlá praxe s investičními zprostředkovateli či obchodníky s cennými papíry nutností

-        dobrá znalost anglického jazyka

-        dobrá znalost práce na PC

-        samostatnost, proaktivita, výborné komunikativní dovednosti

Nabízíme:

-        moderní pracovní prostory v centru Prahy

-        zajímavé finanční ohodnocení

-        přátelský (neformální) kolektiv

-        možnost osobního a profesního růstu

Nástup:

-        dle možností, nejlépe ihned

ID nabídky: 0928