Samostatná/ý účetní

Lokalita: Praha
Obor: Bankovnictví & Finance & Účetnictví
Datum: 01.03.2018

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní developerskou společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici Samostatná/ý účetní.

Role:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • kompletní účetní evidence (evidence a účtování přijatých a vydaných faktur, bankovních transakcí, majetku vč. odpisů, pokladny, interních dokladů)
  • zpracování přiznání k DPH, příprava kalkulace daně z příjmu právnických osob,
  • příprava čtvrtletních závěrek dle českých účetních standardů
  • analýzy a reporting zahraničním vlastníkům
  • spolupráce s auditory a daňovými poradci

Požadavky:

POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • účetní praxe dle CAS min. 4 roky (u VŠ min. 2 roky), zkušenost v oblasti realit a developmentu výhodou
  • angličtina na úrovni B1-B2 (komunikace s přímou nadřízenou v ČJ, s finančním ředitelem v AJ)
  • znalost daňové problematiky (DPH, daň z příjmu PO)
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office – zejména Excel - tabulky, funkce)
  • orientace na detail a přesnost, odpovědnost, spolehlivost
  • ochota vzdělávat se

NABÍZÍME

  • odpovědnou a zajímavou práci v přátelském kolektivu
  • platové ohodnocení 40 - 45 tisíc
  • široká škála firemních benefitů - 25 dní dovolené, 3 sick days, stravenky, příspěvek na penzijní a životní připojištění, mobilní telefon a notebook, částečně pružná pracovní doba, občerstvení na pracovišti
  • možnosti dalšího vzdělávání a odborných školení
  • práce na dobu neurčitou na plný úvazek, případně i zkrácený úvazek min. 30 hod. týdně
  • nástup dohodou, pokud možno v co nejkratším časovém termínu

NÁSTUP

dohodou

ID nabídky: 0901