Účetní Analytik/čka nájemních vztahů

Lokalita: Praha
Obor: Bankovnictví & Finance & Účetnictví
Datum: 02.01.2018

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní developerskou společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici Účetní Analytik/čka nájemních vztahů.

Role:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • příprava a zpracování účetní agendy obchodního centra ve spolupráci se senior účetní
    • kontrola nájemních smluv, komunikace s právním odd. a oddělením správy centra
    • kompletní fakturace nájemních smluv v rámci centra
    • analýzy a reporting nájemních vztahů v rámci centra
    • zodpovědnost za funkčnost SW monitorujícího nájemní vztahy v rámci centra, komunikace s architektem SW, inicializace kustomizovaných úprav
    • monitoring kreditní politiky správy centra
    • účetní a daňové zpracování elektro byznysu
    • spolupráce při přípravě čtvrtletních závěrek
    • asistence při zpracování přiznán k dani z přidané hodnoty, kalkulační příprava daně z příjmu PO
    • spolupráce s auditory
    • reporting zahraničním vlastníkům
    • zodpovědnost za kompletní účetnictví malých projektů v rámci skupiny pod vedením hlavní účetní

Požadavky:

POŽADUJEME

  • vzdělání s ekonomickým zaměřením
  • účetní praxe min. 2 roky, nejlépe v oblasti realit a developmentu
  • angličtina na úrovni B1-B2 (komunikace s finančním ředitelem v AJ, příp. s nájemci, analýza nájemních smluv sjednaných v anglickém jazyce)
  • znalost základní daňové problematiky (DPH, daň z příjmu PO)
  • výborná znalost práce na PC (MS Office – zejm. Excel - tabulky, funkce)
  • orientace na detail a přesnost, odpovědnost, spolehlivost, pozitivní osobnost

Nabízíme

  • odpovědnou a zajímavou práci v přátelském kolektivu
  • platové ohodnocení 38 - 40 tisíc dle kvalit a zkušeností
  • široká škála firemních benefitů - 25 dní dovolené, 3 sick days, stravenky, příspěvek na penzijní a životní připojištění, mobilní telefon a notebook, částečně pružná pracovní doba, občerstvení na pracovišti
  • možnost dalšího vzdělávání a odborných školení
  • práce na dobu neurčitou na plný úvazek

NÁSTUP

dohodou

ID nabídky: 0893