Asistent/ka správy cenných papírů

Lokalita: Praha
Obor: Bankovnictví & Finance & Účetnictví
Datum: 20.12.2017

Pro našeho klienta,  společnost poskytující  rozsáhlé služby v oblasti profesionální správy fondů, hledáme  vhodného kandidáta/ku na pozici Asistent/ka správy cenných papírů.

Role:

Náplň práce:

  • realizace úpisů / odkupů investičních akcí / podílových listů do investičních fondů;
  • správa majetkových účtů investorů;
  • komunikace s Centrálním depozitářem ve věci primárních úpisů;
  • vyhotovení a zasílání jednotlivých konfirmací ;
  • zpracování reportingů pro účely ČNB / depozitáře / Burzy cenných papírů / institucionálních investorů;
  • příprava účetních podkladů k reportům a analýzám výkonnosti investičních fondů;
  • zpracování podkladů pro účely AML policy;
  • příprava seznamu faktur k proplacení / stahování výpisů z běžných účtů

Požadavky:

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici nebo jako back office pro custody a/nebo settlement nutností
  • praxe z bankovního či prostředí pojišťovny
  • dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • výborné komunikační a prezentační schopnosti

  • praktický a pozitivní přístup k řešení problémů
  • týmový duch
  • samostatnost

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení dle zkušeností, znalostí a dovedností
  • zajímavou práci v příjemném kolektivu

Datum nástupu:

ihned/dle dohody

ID nabídky: 0888