Junior účetní

Lokalita: Praha
Obor: Bankovnictví & Finance & Účetnictví
Datum: 08.12.2017

Pro našeho významného klienta, dynamicky rostoucí společnost podnikající v oblasti nezávislých konzultantských služeb hledáme vhodné kandidáty na pozici Junior účetní.

Role:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • základní zpracování účetních dokladů
  • účtování běžných účetních operací (faktury, pokladna, banka),
  • vytváření platebních příkazů, komunikace s klienty
  • spolupráce na účetních závěrkách
  • příprava podkladů pro daňová přiznání
  • administrativní podpora Senior účetní

Požadavky:

POŽADUJEME

  • zkušenosti na pozici účetní alespoň 1 rok

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

  • komunikativní znalost anglického jazyka

  • schopnost samostatně jednat s klienty (převážně zahraničními)

  • schopnost pracovat v týmu

  • ochota učit se a rozvíjet znalosti v oboru
  • příjemný vzhled a vystupování

  • logické myšlení, organizační schopnosti
  • ovládání MS Excel v rozsahu základních funkcí

  • znalost účetního SW Helios Orange, YARDI nebo Pohoda výhodou

NABÍZÍME

  • zajímavou práci zejména pro zahraniční klientelu
  • mladý dynamický kolektiv

  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy

  • profesní růst a odborné vzdělávání
  • dobré mzdové ohodnocení

  • zaměstnanecké benefity

ID nabídky: 0871