Fakturant(ka) / Reporting Specialista

Lokalita: Praha
Obor: Bankovnictví & Finance & Účetnictví
Datum: 02.11.2017

Pro našeho klienta – renomovanou stabilní společnost sídlící v centru Prahy hledáme vhodného kandidáta na pozici Fakturantka/Reporting Specialista. Jste organizačně, technicky, komunikačně zdatná osobnost, neváhejte nás kontaktovat.

Role:

Náplň práce:

  • Vystavování faktur, včetně doladění nákladů spojených s fakturací,
  • Správa smluv, skenování do systému, správa databáze smluv
  • Práce s aplikací na fakturaci, práce s účetním systémem
  • Tvorba měsíčního reporting za CZ a SK, sledování nákladových středisek/rozpočtu
  • Výpomoc při auditu, tvorba přehledů a dat z účetnictví dle požadavků auditora
  • Týmová práce v účetním oddělení

Požadavky:

Požadujeme:

  • Pokročilá znalost MS excel (PIVOT, vyhledávání, úprava formátu, slučování,) přehledy, reporty, databáze,
  • Systematické myšlení a organizační schopnosti, smysl pro detail
  • Samostatnost při rozhodování, proaktivita při řešení problémů, odolnost vůči stresu, schopnost multitaskingu.
  • Komunikační schopnosti,
  • Komunikační znalost AJ, VŠ není podmínkou

Nabízíme:

•             Zajímavé platové ohodnocení

•             Zázemí prominentní české společnosti s vedoucím postavením na trhu

•             Seriózní jednání a přátelské prostředí

•             Pracoviště v centru Prahy

•             Volné vstupy do fitness centra

•             Možnosti sick days

•             Firemní akce

•             Příspěvek na masáže

ID nabídky: 0864