Finanční Manažer

Lokalita: Praha
Obor: Bankovnictví & Finance & Účetnictví
Datum: 01.11.2017

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti developmentu a správy nemovitostí, hledáme vhodného  kandidáta/ku na pozici Finanční Manažer.

Role:

Náplň práce

  • vedení kolektivu zaměstnanců finanční účtárny
  • odpovědnost za správnost vedení účetnictví společností
  • reporting podle českých i mezinárodních standardů (z účetního i daňového pohledu)
  • kontrola podkladů pro DPH
  • spolupráce s auditory, daňovými poradci, FÚ, ČSÚ
  • příprava finančních výkazů
  • příprava cash flow, budgetů

Požadavky:

Požadujeme

  • praxe na podobné pozici (supervisior, controlling, reporting)
  • znalost aktuálních daňových zákonů a účetních předpisů
  • znalost práce na PC – znalost SAP výhodou
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, týmového ducha a proaktivitu
  • analytické myšlení, samostatnost, pečlivost, spolehlivost a flexibilita
  • znalost angličtiny

Nabízíme

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • samostatnou práci
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí

ID nabídky: 0862