Účetní

Lokalita: Praha
Obor: Bankovnictví & Finance & Účetnictví
Datum: 13.09.2017

Pro našeho klienta – společnost specializující se na oblast zábavy a hudby hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Účetní.

Role:

Náplň práce:

  • Kontrola podkladů, zpracování a účtovaní přijatých faktur
  • Zpracování bankovních výpisů
  • Měsíční inventura svěřených účtů
  • Vedení a účtování pokladny
  • Controlling pohledávek
  • Kontrola účetnictví na podpůrnou dokumentaci
  • Spolupráce s dodavatelem outsourcingových služeb
  • Další činnosti dle operativních požadavků

Požadavky:

-: CLEANED :-

Požadavky

  • Středoškolské/vysokoškolské vzdělání (praxe alespoň 1 rok výhodou)
  • Systematický a pečlivý přístup k práci
  • Ochota k vysokému pracovnímu nasazení zejména během měsíčních a roční závěrky
  • Základní znalost angličtiny
  • Dobrá znalost MS Office

Benefity:

  • Různorodá práce
  • Možnost osobního rozvoje směrem ke složitějším účetním případům
  • Průběžné prohlubování odbormosti
  • Platové ohodnocení odpovídající odbornosti a pracovnímu nasazení
  • Teambuildingové aktivity, další benefit (vstupenky na koncerty atd.)

Nástup: Ihned/dohodou

Výkon práce: Praha

ID nabídky: 0834