HR logo

Trainee Program

Lokalita: Praha
Obor: Bankovnictví & Finance & Účetnictví
Datum: 03.05.2017
Společnost:

 

Náš klient – celosvětově působící developerská společnost specializující se na správu a výstavbu logistických prostor – nabízí příležitost zúčastnit se pestrého trainee programu absolventům VŠE či ČVUT – ideálně ve spojení s oborem Management a ekonomika ve stavitelství ; případně juniorům s titulem z výše uvedených škol, kteří mají za sebou maximálně 1 rok praxe.

 

Role:

 

Program je koncipován jako roční projekt, v rámci kterého si zkusíte jak fungují jednotlivé divize této firmy, ať již v její české pobočce či jinde v Evropě. Nahlédnete do práce valuation teamu, divize leasingu nebo project managementu. V každé sekci strávíte 3 měsíce a budete pracovat pod vedením zkušeného mentora; country managera pro ČR a SR.

Budete se spolu s ním účastnit jednání a proniknete tak k procesům spojených s akvizicemi, business developmentem či komunikací s klienty a dodavateli.

 

Pro další pokračování spolupráce si na konci projektu sami vyberete oblast, která Vám bude nejbližší.

 

Požadavky:

 

Hledáme proaktivního, komunikativního kandidáta s velmi dobrou znalostí angličtiny a chutí dále se učit. Někoho s výborným analytickým myšlením. Měl (-a) byste být technický typ a nadšenec, který dokáže téhle skvělé nabídky využít pro svůj další profesní růst.

 

Těšíme se na Vaše CV.

 

ID nabídky: 0699

Reagovat | Doporučit | Zpět na výpis pracovních míst | print