Mzdová/Mzdový účetní

Lokalita: Praha
Obor: Bankovnictví & Finance & Účetnictví
Datum: 28.02.2017

Pro naše klienty jak z oblasti konzultantských služeb, tak i pro jiné společnosti do jejich finančních oddělení, hledáme vhodné kadidáty/kandidátky na pozici Mzdová/Mzdový účetní.

Role:

Náplň práce:

  • zodpovědnost za vedení mzdové agendy
  • zpracování mezd pro zaměstnance
  • roční zúčtování daní zpříjmu
  • sledování legislativních změn souvisejících se mzdovou tématikou
  • evidence pracovních neschopností
  • komunikace se státními institucemi (ZP, OSSZ)
  • spolupráce s finančním oddělením (statistické a jiné výkazy)
  • příprava interních i externích reportů

Požadavky:

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání ekonomického zaměření
  • znalost mzdového účetnictví
  • praxe jako interní mzdový/mzdová účetní či na stejné pozici z konzultantské společnosti (outsourcing)
  • dobrá orientace v daňové a pracovněprávní problematice
  • dobrá znalost Excelu
  • AJ na komunikativní úrovni
  • samostanost, spolehlivost, smysl pro detail, pečlivost, komunikační dovednosti

Nabízíme:

  • zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • motivující finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity

ID nabídky: 0481