Senior IFRS Specialista

Lokalita: Praha
Obor: Bankovnictví & Finance & Účetnictví
Datum: 06.06.2019

Pro našeho klienta - renomovanou developerskou společnost hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Senior IFRS Specialista.

Role:

Co Vás čeká:

  • Převzetí a vedení modelu pro IFRS forecast společností ve skupině na kvartální bázi;
  • Vyhodnocení forecast/skutečnost na kvartální bázi;
  • Analýza odchylek a jejich prezentace;
  • Spolupráce s CFO na přípravě kvartálního reportingu vůči vlastníkům;
  • Příprava IFRS konsolidace holdingových společností;
  • Kontrola a návrh IFRS adjustmentů;
  • Komunikace s IFRS týmem KPMG;
  • Příprava, implementace a pravidelná aktualizace konsolidačních modelu pro celou skupinu Crestyl;

Požadavky:

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru;
  • Praktická zkušenost a znalost IFRS;
  • Přesnost, pečlivost a samostatnost;
  • Loajalita a zodpovědnost za svěřené projekty.

Jaké znalosti a dovednosti jsou pro vás výhodou, nikoli však podmínkou:

  • Znalost Real Estate

Nabízíme Vám:

  • Zajímavou a perspektivní práci v zázemí stabilní developerské společnosti;
  • Další vzdělávání, pravidelná školení;
  • Příjemné pracovní prostředí s dobrou dostupností na stanici metra B - Palmovka;
  • Začátek pracovní doby mezi 7.00 - 9.00;
  • 36 hodinovou pracovní dobu (v pátek končíme ve 13.00);
  • 5 Sick Days;
  • Širokou škálu benefitů (jazykové vzdělávání, stravenky, Flexipasy, Multisport karta, firemní akce, teambuildingové aktivity, skvělá káva a ovoce na pracovišti);

Pro většinu z nás je ovšem největším benefitem naše firemní kultura a přátelská atmosféra, kterou okamžitě ucítíte.

Pokud jste se v této pozici našli, rádi se s Vámi potkáme osobně.

ID nabídky: 1078