Hlavní účetní

Lokalita: Praha
Obor: Bankovnictví & Finance & Účetnictví
Datum: 09.01.2019

Pro našeho klienta, významnou společnost podnikající v oblasti farmacie hledáme vhodné kandidáty na pozici Hlavní účetní.

Role:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • kompletní účetní evidence (evidence a účtování přijatých a vydaných faktur, bankovních transakcí, majetku vč. odpisů, pokladny, interních dokladů)
  • zpracování přiznání k DPH, kontrolního hlášení a dalších zákonných hlášení
  • příprava měsíčních závěrek dle českých účetních standard
  • příprava měsíčních závěrek dle mezinárodních účetních standartů
  • analýzy a reporting management
  • supervising týmu (2 účetní)
  • spolupráce s auditory a daňovými poradci

Požadavky:

POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • účetní praxe dle CAS min. 4 roky (u VŠ min. 2 roky), mezinárodní standarty min. 3 roky
  • praxe s vedením teamu min. 3 roky
  • angličtina na úrovni B1-B2 (komunikace s přímou nadřízenou v ČJ)
  • znalost daňové problematiky (DPH, daň z příjmu PO)
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office – zejména Excel - tabulky, funkce)
  • orientace na detail a přesnost, odpovědnost, spolehlivost
  • ochota vzdělávat se

NABÍZÍME

  • odpovědnou a zajímavou práci v přátelském kolektivu
  • možnosti dalšího vzdělávání a odborných školení
  • práce na dobu neurčitou na plný úvazek,  s tím, že na první rok se uzavírá pracovní smlouva na dobu určitou.
  • nástup dohodou, ideálně od 4/18
  • nástupní plat 60.000, Kč po zkušební době 70.000, Kč
  • Bonus po ukončení finančního roku a za podmínky splnění celofiremního plánu prodejů – 10% ročního platu
  • Stravenky v hodnotě 120,Kč (45% participace zaměstnance)
  • Dodatková dovolená +5 dnů
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění po 12 měsících zaměstnání
  • Angličtina v rámci pracovní doby v prostorách společnosti

NÁSTUP

dohodou

ID nabídky: 1028