HR logo

Služby klientům

Bright HR je odborný poradce v oblasti lidských zdrojů. Otázky související s lidskými zdroji řešíme pro již zavedené klienty i pro klienty, kteří se v České republice teprve etablují. Nabízíme všechny služby běžného interního oddělení lidských zdrojů – řízení lidských zdrojů, včetně náboru a výběru zaměstnanců, sledování legislativních změn i řízení systémů odměňování a benefitů.

Díky našemu flexibilnímu přístupu získáte v ten pravý čas řešení šité na míru Vašim potřebám. Naše služby v oblasti lidských zdrojů podpoří Váš růst.

Naší filozofií je dlouhodobá spolupráce na úrovni skutečných partnerů. Jen takto lze totiž pochopit Vaše pravé potřeby a splnit Vaše požadavky. Budete-li potřebovat najmout novou pracovní sílu nebo máte zájem o informace ohledně dalších služeb v oblasti lidských zdrojů, obraťte se na nás a zeptejte se nás na nejnovější trendy, které lze na trhu pozorovat.

Personální poradenství

Stejně jako naši klienti máme mnohaleté zkušenosti v řešení pracovněprávních vztahů se zaměstnanci. Na základě Vašich potřeb a požadavků Vám navrhneme na míru šitý přístup, který poté budeme důsledně realizovat.

Mezi naše služby patří:

Řízení lidských zdrojů

Menším a středně velkým podnikům nebo nově vzniklým společnostem, které nemají vlastní personální oddělení, nabízíme řízení programů lidských zdrojů. Řízení těchto programů bude probíhat přímo ve Vašich prostorách a bude zahrnovat řízení všech příslušných procesů a postupů:

Recruitment

Bright HR Vám může nabídnout na míru šité řešení, které splní Vaše konkrétní požadavky. Naše komplexní služby zahrnují vše od úvodního briefingu, tradičního vyhledávání, inzerce a mapování trhu až po psychometrické testování kandidátů a přípravu a realizaci assessment center.

Bright Candidates

Chcete získávat náš měsíční přehled nejzajímavějších kandidátů z každé divize? Představíme Vám profily nejzajímavějších uchazečů na trhu práce v anonymním přehledu. Pro odběr se prosím přihlašte zde.

Jedinečná nabídka

Podle nás je každá volná pozice jedinečná a lze ji obsadit jen stejně jedinečným kandidátem, který splní všechna kritéria, jež na nového člena týmu kladete. Naši konzultanti podrobí danou pozici i pracovní prostředí kolem ní komplexní analýze, aby plně pochopili rozsah a rozmanitost Vašich potřeb.

Náš přístup

Nepřetržitě vyvíjíme maximální úsilí, abychom do našich databází získali kandidáty s nejrozmanitějšími vlastnostmi a dovednostmi. Na základě Vašich požadavků stanovíme konkrétní strategii, která bude zahrnovat:

Náš závazek

Nabízíme

Vyhledávání pracovníků na dobu určitou

Existuje celá řada událostí, které nelze předvídat, např.

Nabízíme flexibilní řešení nejrozličnějších dočasných nebo přechodných problémů.

Doporučíme Vám úzce profilované specialisty, kteří doplní Vaše kmenové zaměstnance a pomohou Vám dosáhnout Vašich krátkodobých a střednědobých cílů.

Pomůžeme Vám najít kvalifikované odborníky v mnoha oborech od projektových manažerů až po administrativní výpomoc na částečný úvazek, kteří splní požadavky kladené Vaším projektem.