HR logo

Služby kandidátům

Bright HR Vám poskytne profesionální, diskrétní a otevřené poradenství, jež bude šité přesně na míru Vašim potřebám. Rozhodnete-li se s námi spolupracovat, můžete očekávat následující standard služeb:

Poohlížíte se po novém místě? Jste spokojení ve stávající práci, ale jste přesto otevření možným nabídkám? Zajímáte se o dostupné pracovní příležitosti na trhu? Zavolejte nám a dozvíte se více.

Sestavení životopisu

Připravte si CV takové, které upoutá na první pohled tím, že je přehledné a uspořádané. Ideální délka je maximálně 2 stránky. V delších esejích se personalista, respektive Váš potencionální zaměstnavatel bude ztrácet.

Jako první uveďte jméno, kontakty - email, telefon, adresu, případně datum narození, informace o Vašem \'stavu\' a počtu dětí uvádět nemusíte. Není ani nutné přikládat své foto, někdy je to spíše ku škodě než k užitku - ne každá fotografie je vydařená, ne každý je fotogenický typ.

Pokračujte strukturovaným výčtem profesních praxí - od té nejsoučasnější k té nejstarší. Napište jméno firmy, Vaši pozici a stručně, co tato práce obnášela, za co jste byli zodpovědní, jaké schopnosti a znalosti jste v této práci využili. Životopis doplňte výčtem absolvovaných škol případne dosažených titulů, základní školu není nutné uvádět. Na závěr zmiňte absolvované kurzy, školení, jazykové znalosti, Váš stupeň pokročilosti na PC případně jiné plusy, na které byste chteli poukázat. Je vhodné také informovat, kdy jste schopni nastoupit a krátce popsat o jakou práci máte zájem.

Mějte na paměti, že Vaše CV je Vaší vizitkou, která Vás může uvést do prostředí vysněné pracovní pozice a nebo Vám v opačném případě cestu zkomplikuje. Hodně štěstí a potřebujete-li pomoci, nevahejte se na nás obrátit: info@brighthr.cz

Nové pozice

Chcete být informováni o aktuálních pozicích v oboru, ve kterém se rozhlížíte po nových pracovních příležitostech - nastavte si odběr novinek zde

Kalkulačka výplaty