HR logo

VŠEM ŽENÁM - FESTIVAL INSPIRACE

08.01.2015

.

 

Milé příznivkyně Bright HR,

dovolujeme si Vás pozvat na úžasný festival VŠEM ŽENÁM.cz, který se bude konat v Míčovně v Královské zahradě Pražského hradu 8. a 9. 3. 2015. 

 


 

JSI MODERNÍ, AKTIVNÍ ŽENA? NA FESTIVALU NEMŮŽEŠ CHYBĚT.

Festival VŠEM ŽENÁM vznikl, aby právě ženy měly možnost pracovat a vnímat svojí ženskou energii, aby si odpočinuly, podpořily svoji kreativitu a nabyly sil. Přejeme si oslovit ženy nehledě na jejich postavení a moci. Cílem je inspirovat, obohatit, probudit emoce, získat spousty kontaktů a zprostředkovat nezapomenutelné zážitky.

Připravili jsme pro Vás dva dny – 8. a 9. 3. 2015 nabité zážitky, talk shows s úžasnými osobnostmi, které Vás svými příběhy budou inspirovat, motivovat a někdy Vás dojmou až k slzám. Užijete si také spoustu skvělých networkingových aktivit, při kterých se pobavíte a získáte neocenitelné kontakty. Můžete se těšit na jógu, zpěv, manikúru, masáže, ochutnávku top čajů a další úžasné zážitky, které Vás povznesou nad běžné denní starosti.

Na festivalu vystoupí Jaroslav a Iveta Duškovi, Dita Pecháčková, Olga Šípková, Ivo Toman, Ivana Königsmarková, Jan Bílý a další hosté.

Přijďte 8. a 9. 3. 2015 mezi nás a dejte si dárek k MDŽ!Váš osobní rozvoj je nyní ve Vašich rukou! A jestli se festival VŠEM ŽENÁM podaří? Slibujeme, že nebudete litovat a zažijete dva nezapomenutelné dny!

Těší se na Vás Festival VŠEM ŽENÁM ZA PODPORY Bright HR!!!

Při registraci pod kódem Bright HR na registračním formuláři www.VSEMZENAM.cz  získáte 1.000 KČ slevu do 8.2.2015.

 

Podívejte se na trailer festivalu ZDE

Registrujte se ZDE

www.VSEMZENAM.cz

 Zpět na výpis archivovaných aktualit