HR logo

PŘÍLEŽITOST PRO PODNIKAVÉ DÁMY

24.02.2014

.

Ve spolupráci s naším partnerem - společností AGENDER, provozující web www.pracezeny.cz a www.pracenad50.cz - jsme pro Vás zajistili 1 volné místo v projektu INICIO pro ŽENY. PŘÍLEŽITOST PROPODNIKAVÉ DÁMY!

 

Ve spolupráci s naším partnerem - společností AGENDER, provozující web www.pracezeny.cz a www.pracenad50.cz - jsme pro Vás zajistili 1 volné místo v projektu INICIO pro ŽENY. 

 

Spuštěn bude v pondělí 14.4.2014 a více informací o projektu  se dozvíte  ZDE .

 

 

"Ženy nemusí vědět, v jaké oblasti podnikat, či ani nemusí znát, zda se na podnikání hodí. S tímto vším jsme schopni pomoci. 

 

Máme pro všechny zájemkyně přichystánu sérii workshopů, které budou probíhat po dobu 3. měsíců. 

 

Přednášet a inspirovat nás budou ženy, kterých si nesmírně vážíme jako je např. Renata Mrázová, CEO ING pojištovny ČR a SR a 2. žena českého byznysu; Margareta Křížová, partnerka CEAG známá z pořadu Den D. či Rostya Gordon Smith, ředitelka People Impact známá z talk show Jana Krause a mnohé další. "

 

Pokud máte zájem o účast v projektu, přihlašte se, prosím na naší emailovou adresu : info@brighthr.cz s Vaším zdůvodněním, proč by si myslíte, že by pro Vás INICIO pro ŽENY bylo přínosem.

 

Z došlých odpovědí vybereme 3 nejzajímavější, s jejich autorkami se následně sejdeme a vybereme tu, které poskytneme vstupenku na celý projekt ZDRARMA.

 

Štěstí přeje připraveným, hodně štěstí ;-)

 

Tým Bright HR

 

 Zpět na výpis archivovaných aktualit