HR logo

Nová posila týmu!

30.11.2012

.

Vítáme Terezu Brychnáčovou,nového člena našeho týmu!

 


Od 1. listopadu 2012 jsme do našeho týmu přivítali novou kolegyni Terezu Brychnáčovou.

Tereza pracovala řadu let na pozici Senior HR Advisor pro advokátní kancelář Kinstellar (původně Linklaters), kde svoji profesní kariéru také v roce 1999 začala. Starala se zde především o nábor, hodnocení, rozvoj a vzdělávání, benefity a odměňování, kariérní plánování a HR marketing.

Tereza vystudovala andragogiku a personální řízení na filozofické fakultě UK v Praze a v naší společnosti  bude pečovat o veškeré Legal a HR pozice našich klientů. Kandidátům z těchto oborů bude naopak připravena poskytnout konzultace na základě svých znalostí a zkušeností z této konkrétní specifické oblasti.

 Zpět na výpis archivovaných aktualit